Klimatizace do bytu a domu Klimatizace do kanceláře Nástěnná klimatizace Kazetová klimatizace Komerční klimatizace Multi split klimatizace

Průběh montáže klimatizace Brno u Vás doma

Navrhneme optimální řešení pro Váš domov /firmu podle Vašich představ a tak, aby montáž klimatizace byla co nejvíce efektivní.

Při montáži klimatizace v Brně, Praze a dalších městech prvně nainstalujeme odvod kondenzátu a rozvody chladu. Provedeme zednické, stavební práce. Pokračujeme osazením vnitřní jednotky na zeď a propojením klimatizace s elektrickým přívodemm, chladícím okruhem a odvodem kondenzátu. Jakmile je vnitřní jednotka klimatizace namontována, provedeme zapravení a úklid interiéru. Nainstalujeme venkovní jednotku klimatizace, zapojíme chladící okruh a napustíme chladivo. Technik vše zkontroluje, provede potřevné práce na rozvaděči a zprovozní systém. Při dokončení všech prací Vám klimatizaci předáme k užívání a předvedeme, jak namontovanou klimatizaci ovládat. Samozřejmostí je zodpovězení Vašich dotatů a dodání návodu k obsluze klimatizece.


Rádi Vám poradíme s montáží klimatizace

Přijedeme prohlédnout Vaše prostory, vypracujeme cenovou nabídku, odpovíme na Vaše dotazy a poradíme s vhodným výběrem klimatizace.

Kontaktní formulář